Dworek nad jeziorami

Kategoria: Agroturystyka
Region: Lubelszczyzna
Kraj: Polska
Adres: Stara Jedlanka 16 A
21-100 Uścimów
woj. Lubelskie
Cena: od 35 zł do 40 zł
E-Mail: jarocin.jedlanka@interia.pl
Telefon: 601 322 960; 667 621 013
 
Zgłoś nadużycie - Regulamin

 

        Posiadłość położona jest na terenie Parku Krajobrazowego Pojezierza Łęczyńsko – Włodawskiego wśród jezior i lasów. Dom wybudowany w stylu dworku ma przygotowanych

 na piętrze  5 sypialni.

                                  Na dole salon z kominkiem, TV , ponadto duża łazienka z prysznicem. Do dyspozycji własne boisko do koszykówki, badmintona oraz gier i zabaw,  natomiast dla dzieci znajduje się piaskownica, huśtawki, zabawki. Możliwość korzystania z ogniska jak również  grilla. Cały teren ogrodzony z własnym parkingiem na pojazdy.   Prywatna droga do jeziora, jezioro dla wędkarzy. Nad pobliskim jeziorem Gumienek Park Linowy dla maluchów i zaawansowanych oraz zaplecze gastronomiczne jak również kompleks zabaw dla dzieci, Wioska Indiańska, Wioska Rybacka, boiska sportowe. Kąpiel w jeziorze nadzorowana przez  ratowników.

Pobliskie lasy i jeziora są doskonałym wypoczynkiem dla każdej rodziny, wyprawy na                                                      grzyby i jagody do lasów i wędkowanie w licznych  jeziorach to wyjątkowe atrakcje dla gości. W pobliskim gospodarstwie rybackim można zakupić zawsze świeże i wędzone ryby, lub wędkować w bardzo ładnie przygotowanych łowiskach i fachową obsługą.

 

   


W pobliżu służba zdrowia, kościoły, poczta, banki , sklepy i całodobowo bankomaty. Przystanek PKS w odległości 100 m.  Zasięg wszystkich sieci komórkowych.


Udogodnienia dla naszych gości:
- grill
- kąpielisko
- kominek
- ognisko
- parking
- piaskownica
- plac zabaw
- wyżywienie

Wyposażenie pokoi:
- dla niepalących