Apartament pasaż portowy

Kategoria: Apartamenty
Region: Warmia i Mazury
Kraj: Polska
Adres: Pasaż portowy
11-500 Giżycko
woj. Warmińsko-mazurskie
Cena: do 250 zł
E-Mail: biuro@nadjeziorem.info.pl
Telefon: 502566210
Strona: nadjeziorem.info.pl
 
Zgłoś nadużycie - Regulamin

Proponujemy Państwu komfortowe mieszkanie (40m2) do wynajęcia z możliwością spania dla 4 osób.

Dostępne CAŁY ROK.

Apartament znajduje się w Giżycku (centralnym mieście Krainy Wielkich Jezior Mazurskich) przy nowowybudowanym pasażu w centrum miasta. Nowy budynek, położony w centrum miasta, niedaleko plaży miejskiej nad jeziorem Niegocin (ok.200m), niedaleko przystani jachtowej oraz kanału Giżyckiego z mostem obrotowym.

Mieszkanie usytuowane jest w nowym budynku przy spacerowym pasażu. W mieszkaniu znajduje się sypialnia 2 osobowa, salon z TV-SAT (kablowa), z możliwością spania dla 2 osób,  kuchnia w pełni wyposażona  oraz łazienka z natryskiem i wc.

Atrakcje:
Plaża miejska nad jeziorem Niegocin ze strzeżonym kąpieliskiem i mnóstwem atrakcji w ciągu sezonu letniego (m.in. wesołe miasteczko, skoki na gumie, pokazy, koncerty, regaty żeglarskie i wiele innych atrakcji), obok plaży - port Żeglugi Mazurskiej (rejsy statkami) - ok.200m; w mieście liczne kawiarnie, restauracje, puby, dyskoteka - czynne do ostatniego klienta. Wypożyczalnia sprzętu wodnego - ok.500m.W pobliżu- na pasażu kawiarnia „Caffe Creme”, restauracja Warka, kręgielnia i bilard oraz kładka widokowa prowadząca do nowo otwartego portu Eko-Marina i plaży miejskiej.

CENA:
250zł za dobę – do 4 os.
Cena poza sezonem do negocjacji.
Mile widziani goście bez zwierząt domowych


Udogodnienia dla naszych gości:
- kuchnia

Wyposażenie pokoi:
- dla niepalących
- telewizor
- łazienka