Rejestracja    Zapomniałeś hasła?

Zajazd Wabi PHG J.W.Bińczyk

Kategoria: Kwatery
Region: Karkonosze
Kraj: Polska
Adres: Wrocławska,parking granica Jeleniej Góry-kierunek Wrocław
58-500 Jelenia Góra
woj. Dolnośląskie
Cena: od 50 zł do 100 zł
E-Mail: waldbin@wp.pl
Telefon: 502-552-195
Strona: www.wabi-zajazd.pl
Ocena: 3.3 Głosów: 26
Zgłoś nadużycie
 
Zgłoś nadużycie - Regulamin

 

Szanowni Państwo. 

 

Nasz Zajazd WABI dzieli się na obiekty mieszkalne (domki), bufetu- (smaczna kuchnia) oraz natrysku dla Tirowców tuż przy naszym dużym całodobowo monitorowanym Parkingu. 

 

Jest to doskonałe miejsce wypoczynku w Sudetach [więcej info] zarówno dla turystów jak również miejsce w którym warto na chwilę przysiąść i odprężyć się na łonie natury, które otoczone jest leśnym zaciszem.

 

Od nas już tylko kawałeczek do takich miejsc jak Praga, Skalne Miasto, Liberec czy też naszej Karkonoskiej Księżniczki Śnieżki (najwyższy szczyt w Karkonoszach 1602 m n.p.m) przepięknego Sanktuarium Maryjnego w Krzeszowie lub też do znanych chyba wszystkim miasteczek Karpacza i Szklarskiej Poręby. 

 

Doskonała lokalizacja dla narciarzy to również nasz atut. Toż obok Radomierza zlokalizowana jest niewielką miejscowość Dziwiszów na szczycie której znajduje się Łysa Góra doskonały stok zjazdowy dla początkujących i średnio zaawansowanych pasjonatów sportów zimowych. 

 

Jak zatem nie trudno zauważyć nasz Zajazd jest całorocznym doskonałym miejscem wypadowym dla całych rodzin, małżeństw, młodzieży a także pragnących odpoczynku kierowców, przedstawicieli handlowych czy managerów.  

 

Ponad to organizujemy niewielkie przyjęcia okolicznościowe/20-OSÓB/ urodziny, imieniny obsługujemy Majówki itp. Zimą jesteśmy w stanie na życzenie zorganizować kulig a nasze kontakty z biurami turystycznymi pozwolą Państwu na miejscu zadecydować o wycieczkach fakultatywnych w których można uczestniczyć na naszym terenie.Przygotujemy pieczonego prosiaka,dzika itp.    CENY PROMOCYJNE DO UZGODNIENIA !

 

Serdecznie Zapraszamy !

IDEA BANK 86 1950 0001 2006 0536 7124 0002-Nr konta do wpłat zaliczkowych.

 

Szanowni Państwo 

 

Serdecznie zapraszamy na nocleg do Jeleniej Góry, do naszych komfortowo wyposażonych domków znajdujących się tuż obok baru.

Do dyspozycji gości oddajemy 2 domki 2 pokojowe. W każdym pokoju znajdują się 3 łóżka jednoosobowe, telewizor – telewizja satelitarna, Internet.

Także w każdym pokoju znajduje się łazienka z prysznicem. Wszystko urządzone w nowoczesnym stylu.

Przed domkami znajduje się mały plac który doskonale spełnia swą rolę przy organizacji grilla lub ogniska a także huśtawka dla dzieci jest dodatkową atrakcją dla najmłodszych naszych gości. 

 

Lokalizacja domków jest bardzo atrakcyjna turystycznie.

10 km – Centrum miasta Jelenia Góra

5 km – Stadnina Koni

6 km – Łysa Góra doskonałe miejsce dla narciarzy

10 km – Basen Kryty

30 km – Szklarska Poręba

20 km – Karpacz

17 Km – Cieplice Zdrój

Serdecznie Zapraszamy do naszych 4 pokoików 3 osobowych wszystkich przejezdnych znudzonych długą trasa jak również turystów chcących wypocząć w przepięknych Karkonoszach w komfortowych warunkach.Ceny:1 osoba-50 PLN,2 osoby-80 PLN,3 osoby-100 PLN.  NEGOCJACJA CEN.

 

 


Udogodnienia dla naszych gości:
- akceptujemy karty płatnicze
- akceptujemy zwierzęta domowe
- grill
- ognisko
- parking
- plac zabaw
- wyżywienie

Wyposażenie pokoi:
- internet
- telewizor
- łazienka

Ładuję mapę, proszę czekać.

KomentarzeBrak komentarzy!

Komentowanie dostępne dla zarejestrowanych użytkowników